Fine Art Logo
 
 
 
Sizin için yapabileceklerimiz...

Kişisel fotograflarınızı bastırabilirsiniz...

Dilerseniz , bu konuda size yardımcı olur , uygun kağıt seçimini yapar , çalışmanızın hangi boyuta  basılabile-ceğine  bakarız , sonuçların  mükemmel  olması için  dijital datalarınızı kontrol eder , bilginiz dahilinde gerekli düzeltmeleri  gerçekleştiririz.İstanbul  dışından baskı  hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz , baskılarınızı (70 cm x 100 cm)  boyutu dahil  olmak üzere baskı sonrası mükemmel şekilde ambalajlar ve anlaşmalı kargo ile tarafınıza sorunsuz olarak yollarız.

Sergi fotograflarınızı bastırabilirsiniz...

Sergi baskılarınız için bilgi birikimimizden istifade edebilirsiniz . Sadece baskılarınızı sergiye hazır hale getire-ceğimiz gibi , arzu ederseniz ,(sadece İstanbul içerisinde) sizin adınıza çalışmalarınızı gününde sergi alanına götürür kurar , sergi bittikten sonra da toplar , itinalı şekilde ambalajlı olarak size teslim ederiz.Sergi alanla- rında sorunlu konulardan biriside eserlerin yerleştirileceği şövalelerdir. Bu konuda da bizden destek alabilir, sergi organizasyonunuzu bize yaptırırsanız , bizim şövalelerimizden sergi süresince yararlanabilirsiniz.

Panorama fotograflarınızı bastırabilirsiniz...

Epson baskı  cihazlarımız  ile eni  150 cm. ye , boyu  1,000 cm. ye  kadar olan Panorama fotograflar basabil- mekteyiz . Boyutlarını sizin belirleyeceğiniz baskılarınızı en mükemmel şekilde sunabilmekteyiz. Oluşturulmamış panorama fotograflarınız içinde bizden destek alabilirsiniz.

Hazır fotograf satın alabilirsiniz...

Özel  oluşturduğumuz  fotograf arşivimizden , değerli  fotograf sanatçılarının eserleri arasından yapacağınız seçime göre , arzu ettiğiniz boyutta hazır fotograf satın alabilirsiniz . Satın  alacağınız bu  çalışmalar seçece- ğiniz FineArt  kağıtlara  özenle   basılacak ,  yüzeyi  "Hahnemühle Protection Spray" ile kaplanacak ve en iyi şekilde ambalajlanarak tarafınıza ulaştırılacaktır.

Sınırlı sayıda basılacak kolleksiyon fotograflarımızdan satın alabilirsiniz...

Dünyanın  çeşitli  yerlerinde  uygulanmakta  olan bu sistemi  ilk olarak ülkemizde  gerçekleştiriyor  olmaktan gurur duyuyoruz...Usta fotografçıların nadide eserleri ; sınırlı  sayıda  baskı , sanatçı  tarafından ıslak imzalı , Hahnemühle  firmasının  kalite  belgesi  ile kayıt altına alınmış , mühürlü şekilde tarafınıza  teslim edilecektir.
Bu kategorideki fotograf satışı ; firmamız,sanatçı ve alıcı arasında  düzenlenecek  üçlü satış protokolü ile gü- vence altında olacaktır. Detayını ilgili bölümde görebileceğiniz satış sözleşmesinde , özet olarak ; sanatçının ve baskı firmasının , ilgili eseri belirlenen adetten fazla basmayacağını-ürettirmeyeceğini ve alıcı tarafında bu eseri ticari amaçla değil sadece özel alanında sergilemek amacıyla kullanacağını , baskının kopyasını yapma- yacağını taahhüt altına almaktadır.

Reprodüksiyon baskı satın alabilirsiniz...

Özel arşivimizde  binlercesi  bulunan , dönemlerinin  usta ressamlarının eserlerinin reprodüksiyon baskılarını satın alabilirsiniz. Bu eserler ,  Hahnemühle  firmasının 340-410 gr./m2  aralığında mat yada yarı mat FineArt Canvas kağıtlarına basılmakta , dolayısı ile orijinal gibi mükemmel görüntü vermektedirler.

Size özel günlerinizde bizden fotoğraf çekim hizmeti talep edebilirsiniz...

Ekipmanlarımızla mekanınızda veya organizasyonunuzun gerçekleşeceği mekanda  çekimlerinizi  gerçekleşti- ririz. Bu hizmetimizin , önceden randevulanması iyi sonuç almak açısından önemlidir.